Hakkımızda | pruva.com.tr
15338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15338,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Hakkımızda

PRUVA YATLARI

Yatlarımız, sizleri
Türk misafirperverliğinin en iyi gelenekleriyle ağırlamaya hazırdır.

Pruva Yatçılık olarak Bodrum’da bulunan tersanemizde özenle inşa edilen ve el yapımı ahşap teknelerden oluşan yat filomuz ile sizi Türk misafirperverliğinin en iyi geleneklerine göre ağırlamaya hazırız.

Bodrum’da bulunan tersanemizde özenle inşa edilen ve el yapımı ahşap teknelerden oluşan yat filomuz ile artık Türk yat kiralama pazarına liderlik ediyor.

Filomuzun gururu, bu kıyılarda en iyi yat olarak lanse edilen REGINA; üçü süit oda olmak üzere 6 lüks kamarası ile 12 kişiye mükemmel hizmet verebilecek detaylarla donatılmıştır. Üç master kabinde de giyinme odası bulunur ve bu odalara Uydu TV, DVD ve en son teknolojiye sahip bir müzik sistemi kurulmuştur. Yatımızın geniş salon bölümünde ise 3D LED TV, Blu-Ray Oynatıcı, Nintendo Wii ve Play Station 3 bulunmaktadır.

M/S ‘Doğukan’ın ilk yolculuğu Ağustos 1996’dayken M/S ‘Batuhan’, M/S ‘G.Bulut’ ve M/S ‘Bugra’ isimli yatlarımızın yapımı 1997 yılında tamamlandı. 1998 yazında Pruva M/S ‘Primadonna’, M/S ‘Berkin’ ve M/S ‘Piccolo’ isimli üç yeni tekne ile sezona başladı.

Bizimle iritibata geçmeniz halinde size verimli ve profesyonel bir şekilde yardım etmekten memnuniyet duyarız. Çünkü tek amacımız; yatlarımızdan biriyle çıkacağınız seyahatinizi size özel bir rüya haline getirmek…

Yatlarımız

Yatlarımız

Destinasyonlar

Destinasyonlar

Tersane

Tersane

İşletme

İşletme

Testimonials

Bodrum Ofisimiz

Bodrum Ofisimiz

Filomuz

Filomuz