İşletme | pruva.com.tr
15658
page-template-default,page,page-id-15658,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

İşletme

İşletme

YAT İŞLETMECİLİĞİ

Bir yata sahip olmak ve işletmek, her detayı incelikle düşünülmesi gereken bir iştir. Yönetim ekibimiz, yatların en yüksek standartlarda donatılması, yönetilmesi ve işletilmesini sağlamak için yat sahiplerine ve kaptanlara destek ve öneride bulunabilecek nitelikli personelden oluşmaktadır.

 

YAT HİZMETLERİMİZ

Pruva Yatçılık olarak biz; yat sahiplerinin büyük yat operasyonlarının gerektirdiği tüm aşamaları kolaylıkla idare edebileceği, ihtiyaçlarına yönelik spesifik destek ve hizmetleri kişisel olarak uyarlamaya imkan tanıyan çok çeşitli süper yat yönetim hizmetleri sunmaktadır.

 

YAT KİRALAMA İŞLETMESİ

Yatınızı sizin için kiralamak istiyoruz çünkü; mal varlığınızdan kazanç sağlayabilmenize, gemide vakit geçirmediğiniz zaman gelir elde etmenize, yatınızın maliyetini dengelemenize ve hatta geminizin pazar değerini kanıtlanmış bir kiralama itibarı ile arttırmanıza olanak sağlıyoruz.
Bir tekne sahibinin mali avatajları dışında, mevcut mürettebatı muhafaze etme konusunda da kanıtlanmış faydaları vardır, çünkü tamamen motive olmuş bir mürettebat genellikle mutlu olacaktır. Aynı zamanda düzenli olarak çalıştırılan ve bakımı yapılan güvenilirliği sağlanmış yatınızın iyi halinden ve temizliğinden de fayda sağlamış olursunuz.

 

TEKNİK YÖNETİM

Personelimizin farklı geçmişleri ve pratik deneyimleri sayesinde zengin bilgi birikimimiz ile yatınıza özel teknik destek ve bakım çalışmaları sağlamaktayız. Yatınıza özenle bakacak müteahhit ve tersanelerin seçimi sonrası gerekli bakım ve onarım çalışmalarını kaptanınız ile birlikte takip ederek, bütçe ve seyir planına uygun hale getirmeye yardımcı olmaktayız. Pruva’nın operasyon ekibi size, gemi durumu hakkında yazılı bir rapor hazırlayacak olup, sizinle beraber geminin planlı bakım programları, emniyeti ve gemi operasyonunu etkileyen diğer hususları periyodik olarak gözden geçirecektir. Pruva ayrıca yat kaptan ve sahiplerine kayıt işlemleri ve sınıflandırılması konusunda yardımcı olmaktadır.

 

PERSONEL KADROSU OLUŞTURMA

Bir yatta bulunması gereken en önemli unsur son derece yetenekli ve deneyimli bir ekibtir. Pruva, yat kadronuzu kurarken veya personel konusunda çıkabilecek sıkıntılar hususunda sizi destekler. Böylelikle birinci sınıf personeliniz sizinle ilgilenirken, yatınızda eğlenmeye odaklanabilirsiniz.